امروز : سه شنبه ۱۴۰۲ هشتم اسفند
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361مجتمع تجاری تفریحی ستاره یزد

تعداد طبقات : 0     ارتفاع برج : 0 متر     شهر:    یزد
2 ستاره از میانگین نظرات 6 کاربر

2
امتیاز:2/5
تعداد نمایش : 13628معرفی
مجتمع ستاره یکی از مدرن ترین مجتمع های تجاری یزد است که در کنار خرید در این مجتمع مدرن می توانید از امکاناتی نظیر شهربازی سرپوشیده 3000 متری با مدرن ترین دستگاه های تفریحی، سینمای 5 بعدی، انواع رستوران ها و کافی شاپ های متنوع و ... استفاده برید.
را اندازی هايپر ماركت، ورزش بولينگ و بيليارد و افزايش ساعت كاري واحدهاي تجاري از جمله برنامه‌هاي اين مجتمع تجاری- تفریحی بزرگ در یزد می باشد.
مشخصات کامل برج
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
- پارکینگ مجتمع ستاره دارای 800 واحد پارکینگ داخلی در مجتمع با کلیه امکانات مورد نیاز که در سه طبقه از زیرزمین احداث گردیده است .
- شهربازی مجتمع ستاره دارای شهربازی سرپوشیده با متراژ سه هزار متر مربع با کلیه دستگاهها و امکانات تفریحی طبق آخرین متد موجود در شهربازیهای پیشرفته و دارای غرفه های مخصوص شهربازی و کافی شاپ و سرویسهای مورد نیاز می باشد .
- راههای دسترسی به طبقات مجتمع ستاره یزد با احداث پله برقی در چهار جهت در طبقات همکف و اول و نیز همراه با آسانسورها و پله های فرار متعدد راه دسترسی به طبقات را تسهیل می کند.
- سیستم دوربین مدار بسته در کل طبقات مجتمع با نصب دوربینهای مداربسته و کنترل در اتاق فرمان از امکان هرگونه سوءاستفاده و تعرض به واحدها جلوگیری خواهد نمود.
- سيستم اعلام اطفاي حريق مجتمع ستاره يزد با سيستم اعلام و اطفاي حريق در طبقات و با نصب آب فشان روي هر يك از اتومبيلهاي پارك شده بصورت خودكار و اتوماتيك در مواقع اضطراري عمل خواهد كرد .
- رستوران و كافي شاپ مجتمع ستاره يزد داراي رستوران و كافي شاپها و غرفه هاي غذاي مخصوص شهربازي و فضاهاي تفريحي رفاهي و ورزشي مي باشد كه به سهولت قابل دسترسي مي باشد. مجتمع ستاره يزد علاوه بر موارد فوق داراي يك رستوران بزرگ گرد با چشم انداز پارك باغ ملي و محلات قديمي يزد جلوه تازه اي را به مراجعين خواهد داد و از فضاي باز آن در فصول منسب استفاده خواهد شد .
- وويد مركزي مجتمع ستاره يزد داراي يك وويد مركزي بزرگ و چند وويد كوچكتر علاوه بر راههاي دسترسي به واحدها مي باشد كه فضاي مطلوبي را براي واحدهاي تجاري بوجود مي آورد . - راههاي ورودي و دسترسي به مجتمع مجتمع ستاره يزد با توجه به موقعيت آن كه بهترين نقطه و مركز تجاري يزد در نبش ميدان آزادي ( باغ ملي ) احداث گرديده ، از سه طرف امكان دسترسي دارد . ورودي اصلي مجتمع كه در نبش ميدان آزادي مي باشد. راه ورودي از خيابان فرخي راه ورودي از بلوار طالقاني - سالنهاي اجتماعات و چند منظوره مجتمع ستاره يزد داراي سالنهاو مكانهاي مناسب براي اجتماعات و جشنهاو ميهمانيها و برگزاري مراسم مخصوص و اعياد مي باشد ، كه در طبقات بالاي شهربازي احداث خواهد شد. - مكانهاي ورزشي مجتمع ستاره يزد داراي مكانهاي ورزشي مناسب و بدن سازي و سالن بيليارد مي باشد كه امكان حضور جوانان و استفاده از اين مكانها را فراهم خواهد آورد .
- سرويسهاي بهداشتي مجتمع ستاره يزد در كليه طبقات و پاركينگ داراي سرويسهاي متعدد بهداشتي است كه به سهولت دسترسي به آنها امكان پذير مي باشد .
- پاركينگ جانبي مجتمع ستاره يزد علاوه بر پاركينگهاي احداثي در طبقات داراي پاركينگهاي متعدد بر معبر مي باشد كه در مواقع اضطراري و به جهت استقرار وسايل نقليه عمومي مي توان از آن استفاده نمود .
- فضاي ورودي مجتمع ستاره يزد با توجه به عقب نشيني در نبش ميدان و امكان ايجاد فضايي دلنشين و مناسب براي مراجعين و همچنين ايجاد فضاي سبز و باغچه هاي متعدد جلوه مخصوص را به نماي بيروني مجتمع خواهد داد.
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
 یزد، بلوار طالقانی ، میدان آزادی
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
اتفاعاتش را بیش تر کنید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۷/۱
ببخشید آیا این مجتمع در جمعه ها هم باز است
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۶/۱۰
سلام میشه بیشتر از این مجتمع عکس بزارید مرسی
نظر شما
امتياز کاربران 2 از 5