امروز : دوشنبه ۱۴۰۳ بيست و پنجم تير
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361


با سلام و احترام

به استحضار می رساند گروه مهندسی آیتیس با بهره گیری از متخصصین مجرب IT و کارشناسان املاک اقدام به طراحی سامانه اطلاع رسانی و فروش مجتمع های تجاری و برج های ایران با نام  www.itiss.irنموده است. در راه اندازی این سامانه سعی بر آن شده تا بتواند به عنوان مرجع جامع و کاملی از اطلاعات برج ها، مجتمع های تجاری، مسکونی و تفریحی و .. شامل تصاویر ماکت، موقعیت جغرافیایی، اطلاعات کلی برج یا مجتمع، پلان ها، تصاویر واقعی، فیلم های ویدئویی، تیزرهای تبلیغاتی در صورت وجود و ... را به شکلی زیبا و مهندسی گردهم آورد تا خریداران از اقصی نقاط کشور به راحتی به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است متخصصین IT این پروژه (www.irseo.com) فعالیت های گسترده ای را در رابطه مارکتینگ موتورهای جستجوگر آغاز کرده اند، تا حتی کاربران بالقوه ای که هنوز با نام آیتیس آشنا نشده اند، با جستجوی نام و یا اطلاعات برجها و مجتمع ها و ... در موتورهای جستجوگر به راحتی به این سامانه دسترسی پیدا کنند. وجود بیش از 40 میلیون کاربر اینترنت در کشور و فعالیت بیش از 80 درصدی این کاربران در موتورهای جستجوگر (به خصوص موتور جستجوی Google.com)، به خودی خود بازار بالقوه را پیش روی قرار می دهد، و این مهم، متخصصین IT گروه آیتیس رابر این داشته است تا با برنامه ای مدون و تخصصی این بازار را بالفعل کنند و راهی گسترده پیش روی متقاضیان و فروشندگان قرار دهد.

بر همین اساس از کلیه شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز برج ها و مجتمع های مسکونی ، اداری ، تجاری ، ویلایی و ... دعوت به همکاری می شود تا اطلاعات واحدهای در دست احداث ، تکمیل شده و پروژه های آینده آن مجموعه محترم را جهت تکمیل بانک اطلاعاتی آیتیس و ورود به سامانه اطلاع رسانی و فروش برجها و مجتمع های تجاری اداری تفریحی و ... و معرفی به مردم شریف ایران اسلامی در اختیار گروه آیتیس قرار دهند. دوستانی که تقاضای نمایش اطلاعات آن ها در سایت را دارند می توانند از بخش ارتباط با ما در تماس باشند.امید است که بتوانیم سهم کوچکی در معرفی هر چه بهتر آن مجموعه عظیم به گستردگی دنیای اینترنت داشته باشیم.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و یا تمایل به درج اطلاعات برج و یا مجتمع تجاری اداری و یا تفریحی در آیتیس با ما تماس بگیرید. هم چنین کسانی که تمایل دارند اطلاعات برج آنها بیشتر دیده شود و در مکانهای بهتری از سایت قرار گیرد و یا لینک شرکت سازنده و یا خود برج یا مجتمع را قرار دهند، حتما باید به صورت تلفنی تماس حاصل نمایند.

کارگزاری فروش (پروژه های تهران):
09120212159
09123967400
02188621823 الی 4

پشتیبانی فنی:
09153091649
آدرس ایمیل:info@itiss.ir
ساعات تماس: 9 صبح الی 7 شب

ارتباط با ما