امروز : پنجشنبه ۱۴۰۱ هفتم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج مسکونی مانیا

تعداد طبقات : 16     ارتفاع برج : 51 متر     شهر:    مشهد
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 5816
معرفی

آنچه در واحدهای مسکونی جهت آسایش و رفاه ساکنان اندیشیده شده است شامل مستقل سازی گرمایش و سرمایش، قفل هوشمند دربهای ورودی، سیستم اعلام حریق، اطفا حریق خشک، دو دستگاه آسانسور تمام استیل، سرویس بهداشتی مجهز به سیستم شستشوی اتومات، شبکه ماهواره استانی، ویدئو مرکزی، آنتن مرکزی و اینترنت ADSL پر سرعت می باشد.
برج مسکونی مانیا با زیربنای بالغ بر 6000 متر مربع در 16 سقف با استفاده از جدیدترین روشهای ترکیب سیستم های مقاوم در برابر زلزله که هم اکنون در طراحی طراحی و ساخت سازه های بلند مرتبه در کشورهای پیشرفته بکار می رود،طراحی گردیده است .

در این سیستم که به نام TABULAR BUILDING ساختمانهای لوله ای شناخته شده است . ستونها و تیرهای پیرامون سازه بصورت خنثی و ستونها و تیرهای میانی سازه بصورت مفصلی طراحی می گردد که همانند یک لوله (TUBE) طره عمل می نماید .
در سازه برج مانیا سیستم دوگانه سازه لوله ای ( قاب خنثی پیرامونی) و دیوار برشی بتنی مسلح میانی بعنوان سیستم مقاوم در برابر زلزله عمل می نماید، که دارای عملکرد لرزه ای در سطح عالی بوده و موجب کاهش وزن سازه و افزایش سرعت اجرا نیز می گردد .

همچنین با عنایت به اهمیت سیستمهای الکتریکی و مکانیکی دو هدف اصلی آسایش و راحتی بیشتر در جهت حفظ جان و مال در سیستمهای مکانیکی و برق بشرح ذیل در پروژه لحاظ می شود .
سیستم حرارتی و برودتی مجموعه با رعایت استقلال واحدها در زمان بهره برداری طراحی گردیده است . جهت این امر از پکیج های حرارتی با مصرف گاز 70% پکیجهای رایج و راندمان بالا جهت ایجاد گرمایش در یونیت های داخلی داکت اسپیلت و آبگرم مصرفی استفاده از بهترین مدلهای موجود وارداتی پیشبینی شده است .
استفاده از جابجایی اختیاری در سیستم داکت اسپلیت این امکان را برای بهره بردار مهیا می سازد تا در هنگام خروج از منزل حتی سیستم را به کلی خاموش نماید، سیستم آب بهداشتی مجزا جهت واحدهای کوچک و مشترک جهت واحدهای 200 متری پیشبینی و جهت تامین فشار و ذخیره حداقل به مدت 36 ساعت منبع ذخیره طراحی گردیده است .

مشخصات کامل برج

مانیا گستره ای پیوسته از واحدهای مسکونی مرفه و هوشمند چون لابی مجلل دارای پیانوی رویال، کافی شاپ، پزشک خانواده پارت تایم همراه با امکانات اولیه اورژانس، فضای بازی کودکان، فضای گیم نت و کافی نت و پنل امانات کتاب، نگهبانی 24 ساعته، فضاهای آبی چون استخر کودکان و بزرگسالان، ماساژ و spa ، جکوزی گرم ، حوضچه سرد ، فضای سونای بخار و خشک، فضای چند منظوره جهت گردهمایی و سالن بدنسازی و بازی بیلیارد، پارکینگ اختصاصی با اسپینگلر مجهز به کارواش و نیز هلی پد جهت موارد اضطراری است .

ویژگی های معماری
امکانات و خدمات

طراحی سیستم اطفا حریق اسپینگر اومات در کلیه فضاهای عمومی که توسط منبع ذخیره آب و دیزل پمپ آب مورد نیاز را جهت اطفا حریق در مواقع ضروری تامین میکند .
سیستم فاضلاب ونت و آب باران از جنس پلی اتیلن و با استحکام بالا و مطمئن طراحی و اجرا می گردد .
سیستم اعلام حریق : دتکتورهای دودی از نوع یونیزاسیون و مرکز اعلام حریق میکروپروسسوری از نوع متعارف با تعداد زون های مناسب
سیستم برقگیر : از نوع الکترونیک خازنی اروپایی
سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه در کلیه فضاهای عمومی
سیستم اتصال زمین و حفاظت : به جهت حفاظت از انسان در مقابل ولتاژهای تماسی ناشی از اتصال بدنه و دستگاههای برق و هدایت مسیر اتصالی به زمین برای ایجاد جریانهای اتصال کوتاه کافی که عملکرد صحیح سیستم های حفاظتی را موجب می شود .
سیستم ویدئو پروژکتور تصویری جهت فضای گردهمایی
سیستم ماهواره و آنتن مرکزی جهت کلیه فضاهای عمومی و خصوصی ، سیستم آیفون تصویری رنگی و نیز دو دستگاه آسانسور با استاندارد ملی از دیگر مشخصات درخور توجه برج مانیا می باشد .

پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد بلوار هفت تیر و نبش صارمی ۴۴
 
 
نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5