امروز : پنجشنبه ۱۴۰۱ هفتم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج های دوقلوی کیش

تعداد طبقات : 24     ارتفاع برج : 80 متر     شهر:    کیش
4 ستاره از میانگین نظرات 13 کاربر

4
امتیاز:4/5
تعداد نمایش : 37725معرفی
برج های دوقلوی کیش بلندترین بناهای جزیره ی زیبای کیش است که در نزدیک ترین فاصله با ساحل مرجانی، طراحی و بر استوارترین سازه مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی توسط شرکت انبوه سازان همای تهران
بنا شده است.
مشخصات کامل برج
هر برج در 24 طبقه، دارای 3 بال است و در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع که 12 هزار مترمربع آن به فضاهای سبز با طراحی محیطی کم نظیر و دل انگیز اختصاص یافته، احداث شده است.
•  مجاوردریا
•  بیش از 70,000 مترمربع زیربنا
•  خدمات هتلینگ مدرن
•  8 آسانسور مسافربر و 2 آسانسور باربر
•  استخر رو باز در طبقه 18 هر برج
•  دارای استانداردهای معتبر بین المللی
•  50,000 مترمربع نمای کامپوزیت و شیشه
•  مستحکم ترین سازه متناسب با شرایط جزیره
•  خدمه مجرب خارجی و بسیاری دیگر، از جمله تمایزهای کم نظیر این پروژه است.
 
ویژگی های معماری
هر برج در 24 طبقه، دارای 3 بال است که در هسته این بال ها باکس پله و آسانسور و فضای تقسیم وجود دارد ضمن اینکه نورگیری و تهویه این فضا با درایت معمار از طریق زوایا و گوشه های حجم تامین شده است. پروژه  در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع که 12 هزار مترمربع آن به فضاهای سبز و محوطه سازی اختصاص یافته، احداث شده است.
آپارتمان های مدرن و دلنشین این برج ها با تنوع مساحت از 60 تا 220 متر مربع شامل: یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و همچنین پنت هاوس های بی نظیر با مساحت 440 مترمربع، با چشم اندازی گسترده و فرح بخش از دریا و جزیره، شکوه زندگی را تداعی می کنند.
ورودی برج های دوقلوی کیش به گونه ا ی طراحی شده که دردو طرف برج ها، محوطه ورودی در فضایی سبز
و دل انگیز قرار دارد. یک سمت محوطه به ورودی لابی و پارکنیگ و طرف دیگر آن، به لابی و ساحل مرجانی راه دارد.فضای لابی، با مساحتی بیش از 1000 متر مربع طراحی شده است.
تحلیل سازه ای بنای مورد نظر :
سازه بنا از نوع بتنی می باشد.یکی از ویژیگی های مهم این پروژه کنترل مستمر کیفیت بتن توسط اساتید دانشگاه کیش و بهره گیری از مشاوران خارجی از جمله شرکت QHC یکی از شرکت های معتبر کشور امارات متحده عربی در زمینه بلند مرتبه سازی در احداث پروژه می باشد.
ساخت برج های مسکونی دوقلوی کیش، ابتدا با شروع خاک برداری تا عمق بیش از 5/ 5 متر در زیر برج ها آغاز گردید. برای ساخت این برج ها بر اساس محاسبات فنی مهندسین ژئوتکنیک، از 628 عدد شمع تا عمق 32 متر استفاده شد. این شمع ها، قدرت، استحکام و مقاومت سازه بتونی را در برابر زلزله به میزان فوق العاده ای می افزاید.
سر شمع های مربوطه نیز با عمق 2 متر در قسمت زیرین برج با استفاده از بتن مقاوم فشاری و متناسب با شرایط آب و هوایی جزیره طراحی شده و هنگام اجرا،توسط مهندسان مشاور و ناظران کنترل گردیده است.
 
 فناوری نوین و تکنولوژی به کار رفته در بنا :
از جمله فناوری به کار رفته در بنا طراحی و ساخت استخر در طبقات نهایی برج که این امر نیازمند تقویت سازه در طبقات نهایی و علم مهندسی در شاخه تاسیسات معماری و سازه می باشد.
به کار گیری سیستم های فنی از جمله سیستم مدیریت هوشمند ساختمان BMS ٬دوربین مدار بسته٬ کنترل تبادل حرارت٬ کلیدهای هوشمند٬ آنتن مرکزی٬ سیستم آتش نشانی٬ تهویه مطبوع با سیستم VRV ٬شوت زباله٬ توزیع برق٬ توزیع گاز٬ سیستم هوشمند آسانسور٬ سیستم آبرسانی٬ سیستم های روشنایی و نظافت نما فناوری های به کار گرفته شده می باشد.  
متریال به کار رفته در نمای برج از ترکیب مصالح ورق های آلومینیومی با روکش PVDF متناسب با شرایط جوی٬ آب و هوایی و شیشه های دوجداره Reflective می باشد. طراحی و محاسبات اجرای نما با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و دانش فنی تخصصی توسط شرکت الغریر مجری نمای بلندترین برج جهان در امارات انجام گرفته است.آزمایش های مقاومت بالا در شرایط محیطی و جوی، مقاومت بالا در برابر نیروهای ناشی از زلزله، تست مقاومت در برابر نیروهای ناشی از باد براساس حداکثر سرعت باد ثبت شده در جزیره ی کیش و تست مقاومت در برابر میزان رطوبت و فشار آب جزیره صورت گرفته است.
معماری داخلی:
طراحی با شکوه لابی با استفاده از المان و عناصر شفاف شیشه فضای سبز و پنجره های سرتاسری برای دید مطلوب به اطراف صورت گرفته است. کفسازی با طرح خطوط منحنی و نرم و پیوسته در سطح حس تحرک وحرکت در فضای ورودی ولابی ٬در کاربر القا میکند.
 
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
کیش جزیره ای بیضی شکل در 18 کیلومتری کرانه جنوبی ایران. برج ها در نزدیک ترین فاصله با ساحل مرجانی در جنوب شرقی جزیره کیش احداث شده اند.
 
جهت خرید واحدهای برج های دوقلو کیش و خرید و فروش برج و مجتمع در کیش و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید. 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۸
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۲۸
بهتربن برج عالی.خیلی خوشگله.. واقعن خوشگله
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۲۷
اقا مالک این برج های کیه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۲۱
فوق العاده هستش
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
خیلی خوشگله... قیمت واحداش چقدره...
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۳/۴
بينظيره
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
واقعن مهندسی
نظر شما
امتياز کاربران 4 از 5