امروز : جمعه ۱۴۰۲ دوازدهم خرداد
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4مجتـمـع تجـاری اداری افـشـین

تعداد طبقات : 9     ارتفاع برج : 30 متر     شهر:    تهران
4 ستاره از میانگین نظرات 16 کاربر

4
امتیاز:4/5
تعداد نمایش : 17619معرفی
رشـد چـشمگیر در توسعه و گـسترش فعالیت های اقتصادی کشور طـی سالهای اخـیر، موجب تبدیل مناطقی از استان تهران به مناطق صنعتی و تجاری شده است. انجـام این فعالیت ها مستلزم تأمین نیروی انسانی متخصص، مسـکن، مـایحـتاج زنـدگی و ... است. پس از اسکان متخصصین، مهندسین و نیروی کار در اطراف این مناطق، احداث اماکنی برای پاسخگویی به نیازهای خدماتی آنانات از مهمترین اقدامات ضروری به شمار می‌رود. از عـمده نیـازهای سـاکنین در منـاطق صـنـعتی، وجـود مجتمع‌هایی بـرای خرید مایحتاج روزمره و استفاده از فضا های ورزشی و تفریحی می باشد. در هـمین راسـتا مجتمع افشین با رویکرد دستیابی به امکان ارائه مجموعه‌ای کامل از خـدمات تجاری، اداری، ورزشی و تفریحی در حال اتمام و واگذاری می‌باشد.
 
نتیجه مطالعات گسترده اقـتصادی، فـرهنگی و اجـتماعی، دست اندرکاران را بر آن داشت تا در طراحی و ساخت مجتمع افشین، با رعایت عـوامل مهمی از قبیل: چـگونـگی تفـکیک و استـقـرار صـنوف، نحــوه طـراحی پلان‌هـا، ایجـاد وجـه تمایز در پـروژه با بافت موجود، الـگوسازی مـناسـب در صنـعت ساخـتمان، پاسخـگویی به نیازهـای تفـریحی مـنطقه وبـا بهره گیری از مدرن‌ترین امکانات تکنیکی، عـملیات اجـرایی پروژه را آغـاز نمـایند. از دیگر نکاتی که به جذابیت این مجتمع افزوده است، وجود کاربری‌های متنوعی از قبیل: شهربازی، سینمای چهاربعدی، تـالار، رستوران، بانک، آژانـس هـواپیمـایی و ... می‌باشد. این امر مـوجب تبـدیل مجتمـع، به بـرترین قـطـب تجــاری اداری شـهر چــهاردانـگه شـده اسـت.
 
مزیت های نسبی:
 • واقع شدن در قلب شهر چهاردانگه در مجاورت مناطق مسکونی و تجاری این شهر

 • دسترسی سریع و آسان ارتباطی از طریق شریان‌های اصلی حمل و نقل تهران و حومه

 • استحـکــام سـازه و مقـاومـت در بــرابـر زلــزلـــه‌

 • سازه منحصر بفرد براساس آخرین استاندارد های صنعت ساختمان

 • استفاده از مصالح و تجهیزات مرغوب و مناسب

 • پایداری نمای سازه در بـرابر عـوامل جـــوی

 • سرمایه‌گذاری مطلوب و ایجاد ارزش افزوده مناسب

 • بهـره‌منـدی از سیـستم هوشـمند اعـلان حـریق

 • وجود کاربری های متنوع و چند منظوره (تجاری، اداری و تفریحی )

 • سهولت دسترسی به طبقات تجاری اداری با استفاده از8 دستـگاه پله برقی و 8 دسـتگاه آسـانـسـور پیشرفته

 • ورودی های متعدد، جهت دسترسی آسان به واحد های تجاری

 • تسهـیلات مـالی بـرای عـلاقــه مـندان به پیـش خرید

 • قیمت مناسـب و رقابتی ویژه به لحاظ سرمایه گذاری

 • معماری منحصر بفرد بنا به حجم خاص و چشمگیر سازه

 • دارای اولـین شـهر بازی مـنطقه با فضای 1513 متر مربع

مشخصات کامل برج
مرکز تحاری اداری افشین دارای 403 واحد تجاری و 45 واحد اداری است. نحوه استقرار واحـدها به شکلی می باشد که از ورودی‌های متعددی امکان دسترسی به واحدهای تجاری میسر است. جدول ذیل، چیدمان واحدها را بر اساس طبقه مشخص می‌کند:
 
 
به دلیل واقع شدن مجتمع افشین در منطقه مسکونی- تجاری چهاردانگه، کاربری هایی از قبیل: شـهربازی به مسـاحت 1513 متر مـربع (همکف اول ) ، خـدمات ویـژه شامل بانک، آژانس مسافرتی (طبقه همکف) و همچنین تالار و رستوران(طـبقه چهارم) برای مجتمع در نظر گرفته شده اند.
 
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات

تاسیسات

مهـمترین فـاکـتورهای تـأثیر گـذار در طراحی تـأسیـسـات ایـن برج افشین، نـوع کاربری- کارآیی- راندمان- کیفیت و میزان مصرف می‌باشند که در مراحل انتخاب و نصب تأسیسات پروژه افشین؛ کاملاً رعایت شده‌اند.

تاسیسات مکانیکی


در واحـدهای تجاری از فن کوئل سقفی؛ و در واحـد‌های اداری از فـن کـوئل کـانالی استفـاده شده است. کلیه راهـروها مجهز به هـواساز می‌باشند که علاوه بر تـأمین نیازهای سرمایش و گرمایشی، پس از تصفیه و عبور هوا از فیلترها، هوای تازه را تأمین و توزیع می‌نمایند. برای بالانس سیستم و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، از شیرهای بالانسینگ و سیستم‌های کنترلی در موقعیت‌های مورد نیاز استفاده شده است. تأمین سرمایش و گرمایش تالار، رستوران و شهربازی نیز توسط هوا سـازهای جداگانه انجام خـواهد شد. تهــویه سـرویـس بخـش هـای اداری با ترکیبی از هـوا سازهای مـوضعی و مـرکزی و ســرویس هـای عـمومـی از طــریـق اگــزوز فــن مـرکـزی صـورت مــی‌گــیرد. در پـارکیـنگ نیز، تهـویه بر طـبق اسـتانداردهـای رایـج نظـیر ASHRAE می‌باشد.

سیستم اطفا حریق
سیستم اطفاء حریق در مجتمع افشین شامل جـعبه‌های آتش نشـانی با انشـعاب‌های 1 و 2 اینچ در کلیه طبقات می‌باشد. برای تأمیـن آب و فشـار آب مورد نـیاز، از منبع ذخیره و بوستر پمپ‌های آتش نشانی استفاده خواهد شد.

سیستم آبرسانی
تـوزیع آب مـصرفی در بخـش‌های عمـومی و اختصاصی توسط لوله‌های 1 اینچ از نوع پنج لایه تلفیقی و در صورت نیاز به لوله‌هایی با سـایز 2 اینـچ و بالاتر، توسط لوله‌های گالوانیزه صورت می‌گیرد. لوله‌های فاضلاب از نوع پلی پروپیلن پوش فیت انتخاب شده‌اند.

سیستم موتورخانه
موتورخانه مجتمع افشین شامل چیلر‌های جذبی، دیگ‌های فولادی، الـکترو پمپ‌های سیرکولاسیون، برجهای خنک کن فایبر گلاس و منابع تأمین آب گرم مصرفی می باشد. جنس لولـه‌های داخل موتـورخانه و داخل داکت‌هـای تأسیساتی از نوع فولادی است.

تاسیسات الکتریکی

·         سیستم توزیع برق از طـریق باسداکت و شین های مسی ( امنیت در برابر آتش سوزی)

·         سیستم روشنایی عادی و اضطراری، شامل: برق اضطراری برای واحدهای تجاری، اگزوز فن‌ها، سیستم سیرکولاسیون، آسانسورها، پمپ‌های آتش نشانی و سیستم گرمایش

·         سیستم اعلان حریق هوشمند آدرس پذیر در کلیه واحدهای اداری و تجاری

·         سیـستم اینـترنت مـاهـواره‌ای بـدون نـیاز بـه شبـکه تلـفـن

·         امـــکان استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس

·         بهره گیری از دوربین های مداربسته برای نظارت و مدیریت

·         استفاده از کنتورهای برق دیجیتالی سه زمانه

·         سیستم صوتی پیشرفته

·         سیستم تلفن IP و امکان ارتباط با کلیه کشورها

·         شبـکه کـامپیوتـری با فـیبـر نـوری

پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مجتـمـع تجـاری اداری افـشـین بــا قــرارگـرفتن مــا بیـن خـیـابـان اصــلی (بلوار76 مـتری آیت ا...سعیدی) و 24 متـری شـرقی، از دستـرسی بسـیار مناسبی برخوردار است.
 
 
جهت خرید واحدهای مجتـمـع تجـاری اداری افـشـین و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۷
خوشبختانه در بازدیدی که از افشین داشتم مجتمع در بخش تجاری بمیزان بسیار قابل توجه راه افتاده و زمان ثابت کرد سمپاشی های بیمورد در مورد افشین درست نبوده
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸
مجتمع افشين زيباترين و بزرگترين مجتمع جنوب غرب تهران هست و سرمايه گزار هيچ وقت ضرر نميكنه و ارزش ملكش روز ب روز بيشتر ميشه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۶
مجتمع افشین به دلیل مدیریت ضعیف حالا حالا راه نمیفته،به دلیل آنکه مغازه هاش را برای افتتاح ،به مدت محدودی رایگان در اختیار قرار نمی دهد،باتشکر
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۹/۱۸
مجتمع تجاری افشین کشتی به گل نشستهای است. و سرمایه گزاری در ان مجموعه اشتباه محض است. گول نخورید. و مراقب سرمایه خود باشید
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۹
بهترین سرمایه گذاری حال حاضر جنوب غرب تهران ۹/۷/۹۴
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۸/۲۳
به دلیل منحصر به قرد بودن در منطقه و نزدیکی به زمان اقتتاخ بازده سرمایه گذاری نزدیک اسب .
نظر شما
امتياز کاربران 4 از 5