In the formal social occasions, replica rolex watches are often treated as jewelry, usually only for a ring jewelry to wear men, is very popular. Some people even stressed: "rolex replica watches are not only men's jewelry, but also the most important men's jewelry." In western countries, replica watches, pens, lighters adult man was replica watches uk once known as the "three treasures", every man must never be away from the body.
امروز : دوشنبه ۱۳۹۶ اول آبان
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
شماره تماس

گروه مهندسی آیتیس جهت تکمیل بانک اطلاعات خود در شهرهای گوناگون از کلیه کاربران خود، مالکین و سازمان های فروش برج ها و مجتمع های تجاری اداری مسکونی اقامتی تفریحی و چندمنظوره درخواست به عمل می آورد، تا در صورتی که برج و یا مجتمعی در شهرتان در حال تکمیل و ساخت می باشد که هنوز در وب سایت آیتیس معرفی نشده است، اطلاعات مربوطه لازم را از فرم  معرفی برج و مجتمع تهیه شده ارسال نمایند. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

هم چنین آیتیس با استفاده از تجربه بالا و کادری مجرب و فعال در زمینه فعالیت های ساخت و ساز و اقتصادی آماده دریافت کارگزاری فروش برج و یا مجتمع های تجاری اداری مسکونی تفریحی و چندمنظوره در اقصی نقاط کشور می باشد. مالکین محترمی که قصد همکاری با آیتیس در زمینه فروش را دارند، حتما فرم درخواست کارگزاری فروش  را با دقت تکمیل نمایند تا در اولین فرصت برقرار شود. (جهت مشاهده فرم کلیک نمائید)

برج پزشکی ژیک

تعداد طبقات : 14     ارتفاع برج : 30 متر     شهر:    مشهد
3 ستاره از میانگین نظرات 1 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 2177
معرفی

گروه مهندسین ژیک در سال 1376 با هدف تعریف پروژه های شاخص شهری و سرمایه گذاری آنها و در راستای رفاه بیشتر همشهریان عزیز با ارائه سبک نوینی از زندگی شهری تاسیس شده است. برای شما که خواهان تغییر و توسعه هستید ژیک بنای مدرن وشیک خواهد ماند. زیرا در پی بهره گیری از دستاوردهای نوین صنعت ساختمان و بسترسازی فرهنگی درقبال این نوآوری است.

این گروه متشکل از شرکتهای ژیک معماری سفید،تحکیم سازه ژیک وراهبربتن پویان با طراحی ،اجرا و نظارت قابل توجهی از پروژه های مسکونی،تجاری و پزشکی توانسته است گام های ارزشمندی درصنعت ساختمان بر دارد.

از ویژگی های مثبت این پروژه همجواری با بیمارستانهای مهر و امید و نزدیکی با بیمارستاهای قائم،امام رضا(ع)،17شهریور است.
مشخصات کامل برج
برج پزشکی ژیک در زمینی به مساحت 1008 متر مربع در 14 طبقه مشتمل بر 70 واحد پزشکی با متراژهای مختلف: طبقه همکف 185 متر مربع جهت داروخانه و سالنهای 200 و 320 متری جهت آزمایشگاه طبقات اول و دوم سالنهای 340 و 400 متری جهت کلینیک و طبقات سوم تا هفتم مطبهای 72 متری تا 110 متری و طبقات هشتم تا دهم مطبهای 147 متری تا 215 متری می باشد. برج دارای 3 طبقه پارکینگ به مساحت 3000 مترمربع می باشد.
ویژگی های معماری
توجه ویژه به مولفه های ارتقاء دهنده کیفیت در طراحی،تاکید بر زیبایی در عین سادگی،خلق فضاهای مبتکرانه در طراحی دکوراسیون داخلی،مکان یابی مناسب جهت دسترسی پزشکان و مراجعین
امکانات و خدمات
5 دستگاه آسانسور،نگهبانی و حفاظت فیزیکی شبانه روزی،کارواش اختصاصی جهت خریداران،سیستم های هوشمند اعلام حریق و اطفاء حریق،باجه ارایه خدمات بانکی، پله اضطراری و سیستم فشار مثبت هوا
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد ، خیابان کوهسنگی، خیابان محتشمی، بعد از بیمارستان مهر
 
 
 جهت خرید واحدهای برج پزشکی ژیک مشهد و خرید برج در مشهد و فروش برج و مجتمع در مشهد و برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز، قشم و ... با آیتیس در تماس باشید. 
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۱/۵
لطفا اطلاعات واحد داروخانه را در سایت بگذارید
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5