امروز : جمعه ۱۴۰۱ هشتم مهر
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4برج آسمان فکوری

تعداد طبقات : 15     ارتفاع برج : 70 متر     شهر:    مشهد
0 ستاره از میانگین نظرات 0 کاربر

0
امتیاز:0/5
تعداد نمایش : 19594معرفی

برج مسکونی آسمان فکوری در زمینی به مساحت 848 متر مربع در بولوار فکوری(نبش فکوری6) در حال احداث می باشد.

برخی مزایای پروژه:
- موقعیت مناسب مکانی
- چشم اندازی زیبا
- سامانه هوشمند اعلان و اطفای حریق
- نورگیری چشم نواز متناسب فضاهای برج
- شرایط آسان خرید
- نزدیکی به مراکز تجاری و اداری صیاد
- سیستم سرمایشی و گرمایشی با تهویه مطبوع
- سیستم روشنایی هوشمند BMS

این برج مشتمل بر 15 طبقه و 22 واحد است و در قالب واحدهای 150 متری و 170 متری 3 خوابه و همچنین دو واحد پنت هاوس 320 متری در طبقات 11 و 12 احداث می شود.

مشخصات کامل برج
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات

در راستای تحقق اهداف و چشم انداز گروه مهندسی آسمان و جلب رضایت مشتریان، خدمات ذیل در برج مسکونی آسمان فکوری طراحی و اجرا شده است که حاصل آن زندگی دائم و ایده آلی را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

لابی: ورودی برج مسکونی آسمان فکوری با فضایی زیبا و بزرگ به لابی مجتمع اختصاص داده شده است تا با امکانات دیگر همچون کافی شاپ، کافه کتاب و رویال پیانو پذیرای ساکنین و میهمانان این مجموعه باشد.

سالن سینمای خصوصی سه بعدی: با سیستم صوتی دالبی امکان تماشای فیلم را در یک فضای خانوادگی به وجود آورده که ساکنین و میهمانان برج آسمان فکوری از آن برخوردارند.

امکانات ورزشی: ساکنین و میهمانان برج آسمان فکوری فرصت دارند هر زمان که مایل باشند از امکانات ورزشی و تفریحی از جمله: استخر شنای بزرگسالان و کودکان ، اطاق ماساژ ، سونای خشک و بخار ، سالن مجهز بدنسازی ، ورزش های ایروبیک ، بیلیارد ، فوتبال دستی، دارت و ... اوقات فراغت خود را سپری نمایند.

فضای بازی کودکان: وجود فضایی شاد و مفرح با سرگرمی های مخصوص کودکان و خردسالان زیر نظر مربی، یکی دیکر از امکانات خدماتی برج آسمان فکوری است که آسایش خاطر والدین را به دنبال دارد.

اتاق پزشک و پرستاری پارت تایم : در نظر گرفتن فضایی با عنوان اتاق پزشک یکی دیگر از امکانات این برج است که در راستای سلامت و آسایش ساکنین آن طراحی و اجرا شده است.

سالن سینمای خصوصی
سه بعدی با سیستم صوتی دالبی امکان تکرار تماشای فیلم سه بعدی در سینما را در یک فضای خانوادگی به وجود آورده که ساکنین و میهمانان برج آسمان فکوری از آن برخوردارند.

امکانات ورزشی :
ساکنین و میهمانان برج آسمان فکوری فرصت دارند هر زمان که مایل باشند به ورزش ها و تفریحات مختلفی از جمله بدنسازی، بیلیارد، شنا، سونای خشک و بخار بپردازند

اتاق کودک :
در نظر گرفتن فضایی شاد و مفرح با سرگرمی های مخصوص کودکان، یکی دیکر از امکانات خدماتی برج آسمان فکوری است که برای ساکنین آن در نظر گرفته شده است

اتاق پزشک :
در نظر گرفتن فضایی با عنوان اتاق پزشک در برج آسمان فکوری یکی دیگر از امکانات این برج است که در راستای رضایت و آسایش ساکنین آن طراحی و اجرا شده است.

پلان ها

برج مسکونی آسمان فکوری

برج مسکونی آسمان فکوری

برج مسکونی آسمان فکوری

برج مسکونی آسمان فکوری

برج مسکونی آسمان فکوری

 

موقعیت جغرافیایی

برج مسکونی آسمان فکوری در زمینی به مساحت 848 متر مربع در بولوار فکوری(نبش فکوری6) در حال احداث می باشد.

نظرات
نظر شما
امتياز کاربران 0 از 5