امروز : سه شنبه ۱۴۰۲ هشتم اسفند
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

کارگزاری فروش - مهندس سراج 09152088361مجتمع تجاری نوید

تعداد طبقات : 9     ارتفاع برج : 24 متر     شهر:    مشهد
3 ستاره از میانگین نظرات 3 کاربر

3
امتیاز:3/5
تعداد نمایش : 7767معرفی
درســال 1383 هجــری شمــسی، جمــعی از دلســوزان و خیراندیشــان و پیشکسوتان عرصه های دفاع مقدس و سازندگی کشور،بــه منــظور ایجاد پشتـــوانه بـرای ایثارگــران خراســـانی باتمرکــز بر فعالیت هـــای اقتصـــادی در محــور سازندگــی،شرکتــی را با عــنوان «شرکت سرمایه گذاری ساختمانی و توسعه نوید خراسان»تأسیس نموده ودر گام نخست از طریق خرید دهها هکتار از اراضی حاشیه شمالی و غربی شهر مقدس مشهد به مساحت حدود یکصد هکتار به سرمایه گذاری در بخش املاک و ساختمان باهدف ایجاد مرکز تجاری و گردشگری و تأمین مسکن سهامداران ،پا به عرصه آبادانی وسازندگی نهادند.
و از اینرو توجه به سرمایه گذاری و مشارکت مستقیم و غیرمستقیم در فعالیتهای تولیدی،خدماتی ،ساختمانی،مالی و بازرگانی و مبادرت به خرید سهام سایرشرکتها و ایجاد تأسیسات زیر بنایی و احداثات مرتبط وفق اساسنامه و اهداف شرکت در دستور کار مدیران قرار گرفت.بطوریکه هم اکنون به گواهی آراء صاحب نظران و اندیشمندان و مدیران شهری،نوید خراسان یکی از شرکتهای معتبر و ایثارگری کشور است که به همت سهامداران ایثارگر خود،توانسته است با سرمایه گذاری و قابلیتهای مدیریتی،در کمترین عمر پربرکت خود زیباترین و مناسبترین پروژه عمرانی و ساختمانی را اجرا و از جایگاه تخصصی و اعتباری ممتاز و برجسته ای برخوردار گردد.
از دیدگاه اجتماعی نیزاین شرکت به پشتوانه ی معنوی دوازده هزار سهامدار ایثارگر و خانواده های متدین آنان توانسته است بعنوان یک شرکت متعهد و مورد اعتماد در ایجاد اشتغال مولد،نوآوری و بهبود چشم انداز آینده ی شهر و آبادانی حاشیه ی آن،نقش مؤثری ایفا نماید و انشاءالله درسایه الطاف ولی نعمتمان حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام آینده بسیار درخشانی را برای جامعه بزرگ سهامداران گرامی و سرمایه گزاران گران قدر رقم خواهد زد.
مشخصات کامل برج
این پروژه در منطقه نمونه ملی گردشگری سپاد و در حاشیه میدان بهارستان در مدخل ورودی مجتمع های تجارتی خیام و مواد غذایی , با زیر بنایی حدود 19000 متر مربع در سه طبقه تجارتی شامل 73باب مغازه در حال احداث می باشد.
کاربری های مجاز مجتمع تجاری نوید شامل پوشاک , سیسمونی نوزاد, آرایشی بهداشتی,کیف و کفش , بدلیجات , زرشک و زعفران می باشد.
مجتمع نوید دارای سه طبقه واحد های تجاری , یک طبقه رستوران , دو طبقه تالار برای برگزاری جشنها و مراسم مختلف و دو طبقه پارکینگ در طبقات 2-و3- می باشد.
ویژگی های معماری
امکانات و خدمات
پلان ها
موقعیت جغرافیایی
مشهد ، منطقه نمونه ملی گردشگری سپاد، حاشیه میدان بهارستان در مدخل ورودی مجتمع های تجارتی خیام و مواد غذایی
 
 
 جهت خرید واحدهای مجتمع تجاری نوید و سایر برج ها و مجتمع های مسکونی،تجاری،اداری در تهران،مشهد،تبریز،اصفهان،کیش،شیراز و ... با آیتیس در تماس باشید
نظرات
  3/ 5
تاریخ: ۱۴۰۲/۳/۲۳
راضیم خوبه
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۴/۸/۱۵
درسته كه ميگن مشكل مهندسى زياد داره ؟
  3/ 5
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۶
موقعیت بسیار خوبی داره
نظر شما
امتياز کاربران 3 از 5