امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹ بيست فروردين
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران
سامانه اطلاع رسانی و خرید و فروش برج ها و مجتمع های تجاری ایران

0912 396 7400  کارگزاری فروش - پروژه های تهران
0912 021 2159
021-88621823-4


 نگاهـی به بـرج های در حال ساخـت مشـهد به روايت سازندگان

تاريخ : ۱۳۹۳/۷/۲۳
هتل مجموعه پديده شانديز:
يکی از کاربری‌های «شهر پدیده» مراکز اقامتی و تفریحی با ساختار اقتصادی و اشکال معماری متفاوت است.هتل ۵ ستاره دارای ۶۳۷ اتاق و سوئیت مجلل و سبک معماری منحصر به فرد در ۳۹ طبقه با ارتفاع بیش از ۲۲۵ متر در حال احداث می باشد.حجم هندسی این پروژه از دور نماد عـدد ۸ به پــاس داشت امــام هشتم است. یکی از ۲ بال اصلی این هتل عملکرد مستقیم یک هتل ۵ ستاره متعارف را بر عهده دارد و بال دیگر آن در قالب «مجتمع سرویس آپارتمان‌های بلند مرتبه» خدمات هتل ۵ ستاره را به مالکین یا ساکنین سوئیت‌ها و آپارتمان‌های متعدد و متنوع آن ارایه می‌نماید. در این هتل مجموعه امکاناتی مانند: رستوران‌های متعدد، استخر، سالن بدن سازی و ورزش، بیزینس سنتر، تالارهای پذیرایی و… تدارک دیده شده است که خدمات خود را با کیفیت ممتاز به مراجعان گران‌قدر عرضه می‌دارد.زیر بنای هتل و مجموعه‌های وابسته به آن ۲۵۰ هزار متر مربع می‌باشد.
 
 
 
مجموعه شهری هشت آباد
مجموعه ی هشت آباد دارای مساحتی به وسعت تقریبی 5 هکتار است.  این محدوده مشتمل بر قسمت کاری تجاری- اداری در حاشیه ی خیابان توحید (جنوب) با زیربنای حدود 15500 متر مربع، کاربری بازار روز (هایپر مارکت) در حاشیه ی خیابان جهان بخش (شمال) با زیربنایی حدود 16500متر مربع، پارکینگ عمومی (250 دستگاه) و پایانه ی اتوبوس در حاشیه ی میدان شهدا (شرق) با زیربنای حدود 10600 مترمربع، پارک هشت آباد به وسعت 16500 متر مربع و هتل پنج ستاره ی نرگس یک در 37 طبقه با زیربنای 108000 متر مربع و 170 متر ارتفاع در حال احداث می باشد.
 
 
برج فرهنگی سلام
این برج به عنوان المان شهری با کاربری های فرهنگی خط سیر امام رضا (ع) موزه ی مردم شناسی، موزه ی مشاهیر خراسان، نمایش های نور و صدا برای خط سیر انقلاب اسلامی، صنایع دستی خراسان، سوغات خراسان، رستوران ملل اسلامی و در طبقه ی آخر فضائی برای سلام به امام رضا (ع) و نظاره ی حرم مطهر و المان های آن (نقاره خانه و …) به وسیله ی دوربین های ثابت پیش بینی می شود.  این برج به ارتفاع 13 طبقه در بافت فرسوده پیرامون میدان شهدای مشهد ساخته می شود که شامل نمایشگاه های دائمی سیر حرکت حضرت رضا (ع) از مرو به خراسان، سیر تحولات انقلاب اسلامی، حرکت های بزرگان تاریخ خراسان، موزه ی مردم شناسی، معرفی بزرگان و مشاهیر فرهنگی استان، نمایشگاه های قرآن، کتاب، صنایع دستی، قهوه خانه ی سنتی، تالارهای نمایشی، رستوران و فروشگاه های سوغات خراسان خواهد بود
 
مجتمع قصر آسمان
پروژه ی چند منظوره ی قصر آسمان در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۵۰ مترمربع و زیربنای ۵۴ هزار مترمربع در حال احداث می باشد.  این پروژه در راستای ایجاد سازه ای بی بدیل و مدرن با در نظر گرفتن مؤلفه هایی همچون استحکام، زیبایی، بالابودن عمر مفید و … در جهت عمران و سازندگی شهر مقدس مشهد در حاشیه ی بلوار جانباز در یکی از مناطق تجاری شهر مشهد در دست ساخت می باشد.  احداث این مجموعه در 2 فاز صورت می پذیرد: فاز اول آن شامل یک برج تجاری- اداری- مسکونی 40 طبقه می باشد که برج آفتاب نام گرفته است و ارتفاع این سازه از سطح فنداسیون ۲۰۵ متر و از سطح زمین ۱۸۰ متر است.  فاز دوم یک برج مسکونی 35 طبقه، دو برج اداری 20 و 25 طبقه، یک هتل 5 ستاره، همچنین کل مجتمع دارای پارکینگی 20 طبقه می باشد که همگام با به روزترین و مطرح ترین سبک های معماری توسط متخصصین و مشاورین طراحی شده است.
 
 
 
پروژه ی تجاری اداری مرمر
در زمینی به وسعت 6700 مترمربع در ۲۰ طبقه و در یکی از مناطق تجاری اداری مرکز شهر مقدس مشهد در حال ساخت می باشد.  این مجتمع به صورت چهاربر است.  طبقات دوم، سوم و چهارم شامل پارکینگ با ظرفیت 440 دستگاه خودرو، طبقات اول و همکف طبقات تجاری مشتمل بر 203 واحد به وسعت 12 تا 166 متر مربع، طبقه ی دوم تالار اجتماعات و 11 واحد تجاری به وسعت 18 تا 25 متر مربع، طبقه ی سوم شامل رستوران سرپوشیده و روباز، و طبقات چهارم تا شانزدهم مشتمل بر 192 واحد و به وسعت 37 تا 94 متر مربع می باشند.
 
 
 
برج های دوقلوي ملل (سپاد)
طراحی و ساخت برج هاي دوقلوی اداری – تجاری ملل در زمینی به مساحت حدود 22300 مترمربع و با مساحت زیر بنای حدود 12000۰ مترمربع در منطقه ی نمونه ی گردشگری سپاد در دست اقدام می باشد.  این پروژه در 32 طبقه شامل 3 طبقه برای فروشگاه ها و واحدهای تجاری و 27 طبقه برای دفاتر اداری شرکت ها و بخش های دولتی و خصوصی و 2 طبقه ی آن پارکینگ و تأسیسات می باشد.  برج های دوقلوی ملل در مقایسه با سایر مجتمع های شهر مشهد یکی از مرتفع ترین پروژه های اداری تجاری شهر مشهد و شرق کشور، دارای برتری و مزیت هایی است که در تقاضا برای خرید واحدهای آن تأثیر مثبت خواهد داشت. اين پروژه به روش طرح و ساخت همزمان (EPC) اجرا خواهد شد و طبق برنامه ی زمان بندي مورد نظر، مدت زمان طراحی و اجرای این پروژه به مدت حدود 4 سال پيش بيني شده است.

برج دو قلوی فردوسی
 این پروژه در زمینی به وسعت 5440 مترمربع و در 32 طبقه در بلوارفردوسی مشهد واقع شده است.  طبقات منفی یک، همکف، اول و دوم به بخش تجاری اختصاص یافته و در طبقه ی سوم شهربازی و مرکز خرید واقع شده است.  طبقه ی چهارم به دو تالار پذیرائی بزرگ با امکان استفاده از فضای سبز روی بام تجاری اختصاص یافته است.
 
 
 
مجتمع تجاري اقامتي صدر
مجتمع تجاري اقامتي ۱۷ شهریور (صدر) در میدان ۱۷ شهریور و در ۲۰ طبقه در حال ساخت که در حال حاضر در مرحله ی گودبرداری می باشد.
 
برج مسکونی مانیا
این پروژه در بلوار ۷ تیر مشهد نبش شهید صارمی ۴۴ واقع شده و عملیات گود برداری آن به اتمام رسیده است.  این برج در ۱۸ طبقه ساخته خواهد شد و برج مسکونی مدرنی خواهد بود.
 
 
 
پروژه تجاری اکسون  AXON
پروژه ی تجاری اکسون، در میدان 17 شهریور، 35 متری دانش شرقی و به مساحت 5150 مترمربع و زیربنایی به مساحت 80000 مترمربع در 16 طبقه در دست احداث می باشد که کاربری آن، تلفیقی از واحدهای تجاری، انبار تجاری و پارکینگ بوده و فاصله ی بسیار کوتاه تا حرم مطهر امام رضا (ع) یعنی 1200 متر دارد و از نمای آلومینیوم کامپوزیت، سنگ و نیز شیشه در آن استفاده شده است.
 
 
 
برج چند منظوره ی دانشگاه
برج چند منظوره ی دانشگاه در 33 طبقه، در خیابان دانشگاه، و در جنب برج آلتون، در حال ساخت است.  طراحان آن مدعی هستند که،  اين پروژه شامل توجه به عناصر به كار رفته در معماري سنتي ايراني، ايجاد تراس هاي سبز در طبقات و تفكيك مناسب عملكردها با توجه به محدوديتهاي زمين مي باشد.
 
مجتمع مسکونی ونوس در ۱۸ طبقه واقع در بلوار شاهد، در حال احداث مي باشد. این برج 98 واحدی با توجه به موقعیت منحصر به فرد و دسترسی های محلی آسان، تنها بلند سازه و برج مسکونی می باشد که با توجه به وجود هایپرمارکت مجهز در طبقه ی همکف گونه ای شاخص دارد.
 
مجتمع اداري ، تجاري و اقامتي آرمان
اين پروژه در محور و حاشيه ی اصلي خيابان نواب صفوي جنب بازار عدالت و در 16 طبقه و زمینی به مساحت 11590 متر مربع و زیر بنای بالغ بر 78049 متر مربع در حال ساخت است.
 
برج مسکونی ققنوس
احداث این برج در زمینی به مساحت ۱۸۳۴ مترمربع واقع در مشهد، خیابان کفایی در ۱۴ طبقه با ۴4 واحد مسکونی، دارای ۳طبقه زیرزمین که ۲ طبقه ی آن به تعداد 59 جای پارک اتومبیل به عنوان پارکینگ قابل دسترسی و یک طبقه ی آن شامل موتورخانه و 45 واحد انباری هر کدام به مساحت حدودی ۸ مترمربع می باشد.  یک طبقه ی هم کف برای سالن اجتماعات، لابی، سرایداری و محل بازی کودکان در نظر گرفته شده است.  زمين اين پروژه در سال 1387 توسط شركت انبوه سازان هشتم خريداري گرديده بود كه در سال 1389 با صرف هزينه اي بالغ بر نهصد ميليون تومان پروانه ی ساخت آن اخذ گرديد.